O nas

 Szkoła 

SnowSzkoła jest profesjonalną szkołą sportów zimowych posiadającą patronat SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i trenerów snowboardu). Prowadzimy szkolenia snowboardowe oraz narciarskie na każdym etapie zaawansowania; od  nauki podstawowych umiejętności, które pozwalają na samodzielne i bezpieczne poruszanie się po stoku, poprzez  naukę i doskonalenie jazdy technicznej oraz podstawowych form freestylu. Ponadto jesteśmy organizatorem kursów na I,II i III klasę sprawności SITS.
Więcej →

 

 Instruktorzy 

W SnowSzkole stawiamy na ludzi pozytywnie nastawionych do życia, cechujących się profesjonalnym podejściem do pracy instruktora, a przede wszystkich na tych, którzy ciągle chcą się rozwijać i wyznaczać lepsze standardy nauczania oraz doskonalenia samego siebie.

Więcej →

Wypożyczalnia 

Nasza wypożyczalnia wyposażona jest w sprzęt snowboardowy i narciarski renomowanych marek K2 i Blizzard. Posiadamy zestawy dla dzieci i dorosłych, sprzęt do nauki i jazdy, a dla zajawkowiczów polecamy korzystanie z zestawów testowych, w których znajdziecie tegoroczny sprzęt freestylowy i racowy.

Więcej →